TYH TEKSTİL

Profesyonel ve yetenekli bir takımla en iyi kalite ürünleri tasarlıyor, üretiyor ve sunuyoruz.

Yüksek kaliteli moda, spor, kurumsal giyim üretimi ve koleksiyon tasarımı uzmanlık alanlarımız arasında yer almaktadır.

Hakkımızda

2000 yılında kurulan TYH Tekstil A.Ş., 4000 üzerinde çalışanı, yıllık 20 milyon adet üretim kapasitesi ile Türkiye'nin en büyük hazır giyim üreticilerinden biridir. Yüksek kaliteli moda, spor, kurumsal giyim üretimi ve koleksiyon tasarımı konusunda uzmanlaşan TYH Tekstil'in Marmara, Ege ve Karadeniz bölgelerinde olmak üzere toplam 8 üretim tesisi, ayrıca Amerika ve İngiltere’de satış ofisleri bulunmaktadır.

İşin
Ötesinde

TYH Tekstil olarak uyguladığımız çevre yönetim politikaları ile temiz enerji kaynaklarını kullanmaya çalışıyor ve paydaşlarımız arasında çevre bilincini yükseltmeye yardımcı oluyoruz. Ayrıca bütün yerleşkelerimizde uyguladığımız atık yönetim sistemiyle çevrenin korunması için çalışıyoruz. İş yerinde çeşitliliği ve farklılıklara saygıyı önemsiyor, kurumsal sosyal sorumluluk çalışmalarımıza önem veriyoruz. Birleşmiş Milletler Kadın Güçlendirme Prensiplerinin imzacısı olarak, kadınları güçlendirme projeleri yürütüyor ve kız çocuklarının eğitimi konusunda çalışmalar yapıyoruz. TYH Tekstil'in bütün yerleşkeleri uluslararası kuruluşlarca ve müşterilerince düzenli olarak denetlenmektedir.

Müşterilerimiz

Uluslararası tanınırlığı olan markalar için
yüksek kaliteli ürünler üretiyoruz.

TYH Ailesi

Çalışan bağlılığının yüksek olmasına önem veriyor, bu önemi eğitimlerimiz ile destekliyoruz. Firma kültürümüz ve stratejimiz doğrultusunda sürekli öğrenerek gelişime odaklı yüksek performans hedefliyoruz.
 

Markalarımız

Roqa

Roqa koleksiyonlarında, kullanılan yüksek kaliteli kumaşlar, baskı/nakış uygulamaları ve dikim teknikleri markamızın baskın özellikleri olarak ön plana çıkmaktadır.

NVC Athletica

NVC Athletica, activewear üretiminde uzmanlaşmış markamızdır. Yüksek kaliteli kumaşları ve yenilikçi tasarımları ile spor giyimde kadınlar için esneklik ve rahatlık sunmaktadır.

Sertifikalarımız

GRS
OEKO-TEX
OCS 100
RCS 100
GOTS
RCS BLENDED
OCS BLENDED
OEKO-TEX
Copyright © 2014,
TYH Tekstil A.Ş.