BİZ

Biz

2000 yılında kurulan, İstanbul ve İzmir'de ofisleri bulunan TYH Tekstil A.Ş., 2650 çalışanı, yıllık 14,5 milyon adet üretim kapasitesi ve 100 milyon € cirosu ile Türkiye'nin en büyük giysi üreticilerinden biridir. Kadın, erkek ve çocuk örme giysi üzerine uzmanlaşan TYH Tekstil'nin Marmara, Ege ve Karadeniz Bölgelerinde 8, yurtdışında 2 olmak üzere toplam 10 üretim tesisi bulunmaktadır.

Şeffaf yönetim politikasının ve mükemmelliğin tüm TYH çalışanları tarafından ilke olarak benimsendiği TYH Tekstil'de yönetimden üretime, iletişiminden atık yönetimine kadar tüm faaliyetler etik kurallar çerçevesinde hayata geçirilmektedir. TYH Tekstil'in üretim tesisleri Sosyal Uyum ve Uygunluk, Davranış Kuralları (Code of Conduct), Sağlık ve Güvenlik ile Etik Kodları anlamında uluslararası organizasyonlar tarafından denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır.


Zara, Mango, Varner-Gruppen, Tommy Hilfiger, Malboro Classics, Gant, Calvin Klein, Massimo Dutti, La Martina, Calzedonia, Tezenis, Best Seller, Benetton başta olmak üzere dünyanın önde gelen markaları için üretim yapan TYH Tekstil, yılda 20 milyon adetlik üretim hacmine ulaşmayı hedeflemektedir.